Specialist Resurse Umane - Cluj-Napoca

CEMACON caută un nou coleg / colegă pentru un rol de Specialist Resurse Umane

Căutăm

  • Studii superioare

  • Experiență într-unul sau mai multe din următoarele procese: recrutare & selecție, comunicare internă, dezvoltare;
  • Nivel de sociabilitate ridicat;
  • Capacitatea de a gestiona mai multe task-uri/ proiecte în același timp;
  • Foarte bune abilități de comunicare;
  • Nivel de energie ridicat;
  • Orientare spre rezultate;
  • Buna cunoaștere a MS Office, Outlook;

Descrierea jobului

  • Recrutare și selectie: conduce direct sau coordonează proiecte de recrutare; realizează ofertarea candidaților, gestionează baza de date/ pagina de Cariere;Identificarea nevoilor de retehnologizare a liniilor de fabricație;
  • Orientare: Realizează inducția noilor colegi sau a celor recent promovați;Proiectarea / verificarea soluțiilor tehnice propuse spre implementare (desene, schițe, explicații oferite echipei de mentananță);
  • Comunicare internă & angajament organizațional: coordonează evenimentele interne, implementează planul de comunicare;Monitorizarea implementării soluțiilor tehnice;
  • Dezvoltare: realizează analiza de nevoi, oferă suport logistic pentru organizarea de evenimente de training, organizare workshop-uri si alte inițiative de dezvoltare;
  • Back-up pentru alte procese de Resurse Umane (ex. Managementul performanței);

Beneficii generale

Salariu motivant

Bonusuri trimestriale

Bonus anual

Primă de vacanță

Primă de zi naștere

Primă de Sărbători

Concediu suplimentar

Abonament Bookster

Asigurări de accidente

Tichete de masă

Credem cu tărie că locul unde ne petrecem 8 ore pe zi trebuie să fie un mediu de lucru foarte plăcut

Comunitatea CEMACON

Cunoaște-ne mai bine